Český pohár – čtvrtfinále

V sobotu 19. září sehrálo naše mladé družstvo v rámci Českého poháru 1. stupně svůj čtvrtfinálový zápas. Soupeřem našim hráčům byl tým Vsetína.
Hodnocení trenéra Martina Karala:
Soupeř byl dle soupisky jednoznačným favoritem utkání, avšak k samotnému zápasu nenastoupil ani jeden z hráčů  A týmu. Což nám paradoxně trochu ublížilo, protože jsme se rázem stali my týmem, který by měl mít převahu. Na hráče dolehl určitý tlak a tíha okamžiku, že by měli utkání zvládnout a postoupit.
Bohužel jsme se s tím ne úplně dobře popasovali a utkání udělali dramatické až do samotného závěru. Nakonec jsme to však přece jenom zvládli a utkání vyhráli v poměru 6:4.
S výkonem spojený být nemůžu, ale nese to svá pozitiva, že se hráči učí pracovat s tlakem na jejich osobu a zjišťují, že ani se slabším soupeřem není vítězství automatické, ba naopak o něj musí tvrdě bojovat.
Ve čtvrtek nebo pátek nás čeká semifinálový zápas na venkovních stolech v Drslavicích. Držte palce!

Start a Conversation