Hygienické nařízení pro hráče v prostorách TJ Kostelec

Všichni členové, kteří vstoupí do vnitřních prostor sportoviště, musí dodržovat hygienické nařízení. Před a po sportovní činnosti si desinfikovat ruce prostředkem, který je k dispozici na stolku u vstupu do herny. Další zásadní, je zákaz sprchování po sportovní činnosti a v neposlední řadě je třeba upozornit na dodržení zákazu podávání protihráči ruku.

Po uskutečnění fúze mezi fotbalem a stolním tenisem dochází ke sloučení majetku a kompetencí ve  sportovním areálu TJ Sokol Kostelec.
Hlavní vstup do objektu je dle rozhodnutí vedení TJ Sokol oficiálně zpřístupněn všem hráčům a funkcionářům obou složek ( fotbal+stolní tenis).
Předáno bylo dáno k dispozici po výměně zámku hlavních vstupních dveří po 10 klíčích zainteresovaným složkám.

Olin Karal

Start a Conversation