Zrušení osmého KrBTM mládeže ve Slavičíně

Na základě epidemie Covid-19 VV ZKSST rozhodl, že plánovaný 8 KrBTM mládeže ve Slavičíně se neuskuteční. Jelikož šlo o poslední turnaj, bylo rozhodnuto, že se výsledky budou počítat pouze ze 7 turnajů a každému hráči budou počítány 4 nejlepší výsledky. Na základě toho bylo vydáno konečné pořadí viz. přiložený soubor.
Oddíl TJ Sokol Kostelec stejně jako v loňském roce dosáhl na dvě medailové pozice, ovšem letos jedna z nich byla zlatá. O historicky největší úspěch našeho oddílu se zasloužil Roman Kopečný, který obsadil 1. místo v kategorii dorostenců. Druhou medaili a konkrétně 3. místo v mladších žácích vybojoval Vratislav Ovesný. Letos náš oddíl na turnajích reprezentovalo celkem 15 kmenových hráčů což bylo opět nejvíce v historii klubu.
Za krásné výsledky je potřeba poděkovat nejen medailistům, ale i všem ostatním hráčům, rodičům, trenérům, kteří se taktéž na konečném výsledku podíleli!
Martin Karal

Start a Conversation