Vyrozumění o přerušení okresních soutěží OSST Zlín

Aktuální situace ohledně SARS-CoV-2 způsobila, že ve zlínském okresu došlo od 10. 3. 2020 k uzavření několika heren, což mělo za následek, že na STK dorazilo několik žádostí o odklad nebo kontumaci utkání. Z tohoto důvodu VV OSST Zlín dne 11. 3. 2020 rozhodl o okamžitém přerušení všech okresních soutěží.

Vyhlášení stavu nouze s příslušnými opatřeními ze dne 12. 3. 2020 s sebou přineslo i úplné uzavření veškerých krytých sportovišť veřejnosti, tedy je prakticky nemožné jakkoliv během následujících 30-ti dnů pokračovat v okresních soutěžích.

Výkonný výbor OSST Zlín tímto ukončuje okresní ligu mládeže v aktuální sezóně včetně poháru TOP4. Vzhledem k plánovaným odměnám za první tři místa bude tabulka přepočtena na skóre po odehraných 13-ti kolech.

Momentálně čekáme na rozhodnutí ČAST, jakým způsobem bude dále řešena situace okolo stolního tenisu v ČR. Budeme vás průběžně informovat, pokud dojde k jakékoliv změně.

Start a Conversation