Krajské přebory družstev mládeže

V sobotu 4. května se ve Vsetíně uskutečnily tradiční krajské přebory družstev mládeže. Naši mladí hráči projevili zájem se tohoto turnaje zúčastnit i přesto, že již mají pauzu právě po skončené sezóně. Náš oddíl startoval ve dvou kategoriích, nejprve ráno v soutěži družstev starších žáků, kde v konkurenci KST Zlín, Jiskra Otrokovice, TJ Dolní Němčí a Obec Lubná obsadili parádní 2. místo v sestavě Kopečný, Šerý a Ovesný.

Po vyhlášení vítězů pak následovala kategorie dorostenců, kde jsme opět měli zastoupení. V lehce pozměněné sestavě nahradil Dvořák nejmladšího člena týmu Ovesného a postupně jsme se utkali s KST Zlín, TJ Sokol Vsetín, ST Amon Kunovice a TJ Bystřice p. Hostýnem. Naše výprava opět nezklamala a obsadila 3. místo.