TURNAJ „TOP4“ DRUŽSTEV MLÁDEŽE VE STOLNÍM TENISE o putovní pohár (1. ročník)

Okresní Svaz Stolního Tenisu Zlín uspořádal první ročník turnaje „TOP 4“ o putovní pohár. Tento turnaj je vyvrcholení soutěže RSSŽ a zúčastnily se ho první čtyři mužstva soutěže.
Turnaj se odehrál 13. 4. odpoledne v herně Fryšták (po skončení poháru Zlínský švec).
Turnaj byl odehrán systémem playoff: TJ Jiskra Otrokovice – SK Slopné a TJ Sokol Kostelec -SK Slavičín „A“.
Nejprve byly odehrány semifinálové zápasy s výsledky: SK Slopné – TJ Jiskra Otrokovice 3:7  a SK Slavičín „A“ – TJ Sokol Kostelec 3:7. V utkání o třetí místo zvítězily žáci SK Slopné nad SK Slavičín „A“ těsným výsledkem 5:5 (18:16) na sety. Vítězem se stalo družstvo TJ Sokol Kostelec, které porazilo družstvo TJ Jiskra Otrokovice výsledkem 7:3. Všem družstvům byly uděleny medaile, a vítězné družstvo TJ Sokol Kostelec  obdrželo putovní pohár.

Pořadí:

1. TJ Sokol Kostelec
2. TJ Jiskra Otrokovice
3. SK Slopné
4. SK Slavičín „A“