Vyvrcholení probíhající stolně-tenisové sezóny

Ještě zde mám pro Vás jednu důležitou zprávu. Aby těch pozvání nebylo málo, tak vrcholem letošního ročníku bude finále okresního poháru Zlínský Švec a Turnaj TOP 4 starších žáků. Obě tyto akce se uskuteční 13. dubna v sokolovně ve Fryštáku.

Poháru Zlínský Švec se letos účastnily dvě naše družstva, jedno čistě složené z dospělých, které bude bojovat ve finále proti Štítné a také druhé družstvo složené z našich odchovanců, které se taktéž probojovalo do finálových bojů o 3-5 místo.
Po odehrání poháru bude následovat turnaj TOP 4, kde máme taktéž zastoupení a já věřím, že šance zvítězit je vysoká.
Tímto bych vás chtěl pozvat a zároveň požádat všechny, kteří mohou, aby přišli a podpořili naše týmy v bojích o medaile a zároveň vytvořili domácí prostředí! Věřím, že si to všichni společně užijeme a pak to třeba oslavíme pivem Zlínský Švec.
Martin Karal