Závěrečný krajský turnaj mládeže ve Slavičíně

V sobotu 6. 4. se ve Slavičíně konal závěrečný krajský turnaj mládeže. V rozhodujících bitvách o medaile a co nejlepší umístění se střetlo celkem 117 dětí. Náš oddíl samozřejmě nemohl chybět a do bojů šel hned se 13 hráči.

Po skončení turnaje proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů a předávání cen za celý seriál 8 krajských turnajů.
Náš oddíl jezdí na krajské turnaje pravidelně teprve druhým rokem a hned ve druhé sezóně jsme dosáhli na posty nejvyšší. Pro TJ Sokol Kostelec-Zlín se našim mladým hráčům povedlo vybojovat hned dvě bronzové medaile. V nejmladších žákyních Dáša Hlavicová a ve starších žácích Roman Kopečný, který se pravidelně utkával s nejlepšími krajskými hráči. Dále je také nutno zmínit 4. místo Romana Kopečného mezi dorostenci a 5. místo Vratislava Ovesného v mladších žácích.
Pochvalu si však zaslouží všichni! Nejen za to v jakém počtu jezdili, ale také za vzornou reprezentaci a příkladné chování, ale také za to jak skvělý kolektiv vytvořili, jenž může být vzorem a příkladem i pro jiné oddíly v kraji.