Celostátní turnaj Ostrava a Havířov

V sobotu a neděli 20-21. 10. 2018 se konal druhý letošní celostátní turnaj mládeže ve stolním tenise. Tentokrát jsme se zúčastnili ve větším počtu než na turnaji v Praze. Naši hráči bojovali ve všech věkových kategoriích kromě soutěže dorostenců. Tedy hned 6 našich zástupců svádělo tvrdé souboje s republikovou konkurencí. Některým se dařilo více, některým méně, přesto jsme dosáhli výrazného úspěchu. Hned na svém prvním celostátním turnaji v soutěži starších žáků se náš nejlepší hráč Roman Kopečný dostal až do semifinále skupiny B a obsadil tak 3-4. místo. Jménem trenérského týmu moc gratulujeme a doufáme, že Roman bude vzorem pro další naše hráče, kteří ho budou chtít napodobit a i sám Roman bude na sobě dále pracovat, tak aby třeba na nejbližším krajském turnaji uhrál další skvělý výsledek.