Krajský turnaj Hluk

V sobotu 22. září 2018 se uskutečnil první krajský turnaj mládeže v Hluku, kde se již tradičně objevili i hráči našeho oddílu. První turnaj letošního ročníku byl hojně zastoupený hráči ze všech koutů našeho kraje v počtu 97 účastníků. Náš oddíl se velkou měrou podílel a hned prvním turnajem přepisoval rekordy. Hned 12 našich hráčů svádělo tvrdé souboje s krajskou konkurencí. Tolik hráčů jsme na turnaji ještě neměli a přitom počet mohl být ještě vyšší, kde nám chyběli další tři hráči z různých důvodů, ať už rodinných nebo nemoci.
Co však bylo velkým překvapením, nejen pro nás, ale asi i pro ostatní hráče a trenéry, že naše jednička Roman Kopečný nepoznal za celý turnaj hořkost porážky. Odstranil z cesty všechny své soupeře, předvedl bojovný a především výborný výkon a po zásluze zvítězil. Patří mu velká gratulace a doufáme, že ho to povzbudí do další práce, tak aby to nebyl pouze ojedinělý výsledek, ale aby se to třeba stalo pravidlem. Třeba už za 14 dní na dalším turnaji ve Vsetíně.

Výsledková listina ZDE.
Další foto ZDE.